Tworzymy i wdrażamy zintegrowaną strategię online dopasowaną do Twojego biznesu

Ludzie wyszukują i odkrywają oferty – ponad 90% internautów szuka w Google, a 14 mln odkrywa na Facebooku.
Jesteśmy ekspertami w pozyskiwaniu klientów i budowaniu z nimi relacji w tych mediach.
Pilnujemy, aby użytkownik dostawał odpowiedni komunikat reklamowy we właściwym czasie.

segment or die image

„Segment or Die” – Wyznajemy tą zasadę we wszystkich aspektach działań i na każdej platformie reklamowej. Dostosowujemy działania do każdego segmentu

retargeting icon

Retargeting – 96% użytkownków opuszcza ścieżkę do celu. Umiemy tworzyć skuteczne strategie przywracania ich i finalizacji celu.

retargeting icon

YouTube, Google, Instagram, Facebook Desktop, Mobile – jesteśmy tam gdzie są Twoi użytkownicy

retargeting icon

Customer Lifetime Value – Klienci są różni, płać wg ich wartości - skupiamy się na pozyskaniu wartościowych klientów, a nie tylko ruchu czy pojedynczych interakcji

Generic placeholder image

Edukacja – Im więcej wiesz Ty i Twój zespół tym więcej możemy wspólnie osiągnąć. Edukacja to nasza mocna strona

Analiza biznesowa

Wszystkie działania poprzedzamy analizą biznesową oraz internetową. Czy Twoja strona i działania reklamowe realizują Twoje cele biznesowe? Dbamy o wiarygodność danych, na których pracujemy, poprzez pełną integrację. Jeśli to konieczne , pomagamy integrować i zrozumieć dane offline oraz cross-device (pomiędzy urządzeniami). Dzięki temu rozumiemy doskonale sytuację i jesteśmy w stanie poprawić działania marketingowe. Tworzymy unikalne modele atrybucji dla lepszej alokacji środków i zasobów, która pozwoli na podniesienie rentowności Twoich działań reklamowych.

Google AdWords oraz Doubleclick for Search

Pozyskujemy klientów z wyszukiwarki Google za pomocą najnowszych rozwiązań marketingowych. Nasze strategie są sprawdzone wśród największych klientów Google. Wykorzystujemy zaawansowane możliwości platformy Doubleclick, która pozwalają na osiągniećie przewagi konkurencyjnej. Tworzymy specjalnie zaprojektowaną strukturę kampanii AdWords, która pozwala efektywniej wykorzystać system i algorytm optymalizacji stawek DoubleClick oraz umożliwia realną analizę biznesu.

Adwords icon

Facebook - wiemy jak pozyskać klientów, nie tylko lajki

Facebook stanowi dla nas medium, nie tylko social. Nasze podejście skupia się na wykorzystaniu zaawansowanych możliwości reklamowych, które bazują na prawdziwych zainteresowaniach, wydarzeniach oraz informacjach, z życia realnych użytkowników. Tworzone przez nas strategie zostały wdrożone u wielu małych, średnich i jak i dużych przedsiębiorstw. Zawierają rozbudowaną segmentację i są optymalizowane pod realizacje celów biznesowych tj. pozyskanie wartościowego ruchu na stronie, który generuje klientów. Facebooka traktujemy również jako narzędzie analityczne, które pozwala nam na budowanie person dla biznesu klienta.

facebook icon

Retargeting(remarketing) - pokierujemy Twojego klienta do celu

97% procent odwiedzających opuszcza stronę bez wykonania celu strony (np. zakupu). Dzieje się tak, gdyż stajemy się dużo bardziej świadomi jako konsumenci, a internet pozwala nam swobodnie migrować pomiędzy dostawcami oraz łatwo porównywać oferty. Dzięki naszym unikalnym strategiom Retargetingu jesteśmy w stanie “przywrócić” klienta na ścieżkę do celu bez względu na to gdzie się znajduje w internecie (FB, Wyszukiwarka, inne strony). Dobrze zaplanowany retargeting (remarketing) jest często głównym źródłem pozyskawania klientów w internecie lub zwiększania obrotów poprzez cross-selling (sprzedaż dodatkową).

retargeting icon

Analityka internetowa - Google Analytics

Analityka jest dla nas podstawowym źródłem wiedzy o kondycji firmy, jej działań w internecie i nie tylko. Każdy projekt biznesowy rozpoczynamy od analizy bieżącej sytuacji, sprawdzenia poprawności konfiguracji narzędzi analitycznych oraz ustalenia celów kampanii jak i kluczowych wskaźników sukcesu ukierunkowanych na działania biznesowe, nie tylko mediowe.Na bieżąco monitorujemy i dostosowujemy nasze strategie do zachodzących zmian. Nie zostawiamy klienta z danymi, które są tylko zbierane. Korzystamy z nich na bieżąco do optymalizacji działań marketingowych i przewidywania trendów

analytics icon

Google Tag Manager - implementujemy

Systemy analityczne jak i reklamowe udostępniają coraz więcej narzędzi, których wykorzystanie nie byłoby możliwe bez poprawnej implementacji kodów na stronie klienta. Mówimy tutaj o wszystkich kodach niezbędnych do tworzenia list remarketingowych, definiowania celów biznesowych, badaniu niestandardowych zachowań użytkowników. Do tego wszystkiego wykorzystujemy darmowe narzędze Google Tag Manager oraz nasze wieloletnie doświadczenie, które pozwala na sprawne i skuteczne wdrożenie wszystkich najnowszych rozwiązań w Twoim biznesie.

Google Tag Manager Icon

Mobile - reklama na urządzeniach mobilnych i w aplikacjach

Wszyscy korzystają z urządzeń mobilnych. Ruch na naszych stronach z takich urządzeń jest coraz większy. Często przekracza 50% całego ruchu na stronie. Jednak przychodów nie jest wcale tak dużo. Co w takim razie trzeba zrobić? Pomożemy Ci stworzyć unikalną strategię mobilną, aby Twoja strona mobilna czy aplikacja realizowała Twoje cele biznesowe. Razem odkryjemy prawdziwą wartość Twojego ruchu mobilnego.

Mobile icon

Youtube - Oglądasz jeszcze TV? ;)

Youtube to druga największa wyszukiwarka na świcie (zaraz po Google). Coraz więcej osób spędza na Youtube więcej czasu niż oglądając TV. Czy Youtube może pomóc sprzedawać, generować przychody? Tak, jak najbardziej. To nie tylko filmiki, to poteżna i efektywna platforma marketingowa. Pomożemy Ci stworzyć strategie i kampanie, które pozwolą Ci realizować Twoje cele i zwiększyć zasięg Twoich działań w poszukiwaniu nowych klientów.

Youtube icon

Mierzenie efektywności kampanii Offline-2-Online

Twój biznes opiera się w dużej mierze na kontaktach w świecie rzeczywistym? Proces finalizowania transakcji nie kończy się w internecie ? Wymaga rozmowy telefonicznej, a pozostawiony kontakt ma wiele statusów? Pomożemy policzyć wartość działań marketingowych i połączymy je z efektami w świecie rzeczywistym. Stworzymy dla Ciebie strategie łączące świat wirtualny z rzeczywistym, a także połączymy dane z tych dwóch obszarów i umieścimy je w narzędziach analitycznych, tj. DoubleClick lub Google Analytics. Dzięki temu możemy poznać rzeczywiste efekty naszych działań marketingowych.

offline to online icon

Edukacja

Jesteśmy Twoim partnerem biznesowym. Wiemy, że firma musi rozwijać swoje kompetencje w zakresie marketingu. Nie trzymamy naszej wiedzy tylko dla siebie. Pomożemy Ci zrozumieć zasady działania narzędzi. Poprzez szkolenia (w ramach współpracy) wprowadzimy Twoją organizację na kolejny poziom wykorzystania internetu w budowaniu wartości firmy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, pomożemy Ci tworzyć własny dział marketingu, pomożemy w rekrutacji i szkoleniach. Pomożemy budować kompetencje w Twojej firmie. Zakładamy, że nasza współpraca ma tworzyć prawdziwą wartość dla firmy, a nie krótkoterminowe rozwiązania.

Education icon
Wróć do strony głównej